Zdjęcia 360 dla firm

Zwykłe zdjęcia twojej firmy powoli przechodzą do lamusa. Teraz pojawiło się coś zupełnie nowego. Możesz wspaniale pokazać wnętrza zakładu czy biura, wykorzystując do tego nowatorską technologię. Są to zdjęcia 360 dla firm.

pexels-photo-58625

Cóż kryje się pod tą enigmatyczną nazwą? To nic innego, jak zdjęcia robione przy pomocy specjalnego aparatu, który jednocześnie robi zdjęcie dookoła. Nie są to tzw. zdjęcia panoramiczne, ale zdjęcia wszystkiego, co znajduje się dookoła aparatu fotograficznego. Taki sposób robienia zdjęć daje niesamowite możliwości dla firm. Oglądający sam decyduje, którą część chce obejrzeć dokładniej – może być to np. biurko, przy którym chciałby pracować.
A może to będzie ciekawy obraz ozdabiający biuro prezesa? Do tej pory nie było to możliwe. Jeszcze ciekawsze będzie to w firmach, które zajmują się produkcją. Dzięki zdjęciom 360 dla firm kontrahent będzie mógł wirtualnie zwiedzić zakład i przekonać się, jak wygląda cykl produkcyjny. Bez straty czasu na dojazdy zobaczy, czy spełnione są standardy, wymagane przy produkcji. Istnieją specjalne firmy, które specjalizują się w wykonywaniu zdjęć 360 dla firm.
Jedną z nich jest biznes360.pro
Ich pracownicy doskonale wiedzą, jak ustawić aparat, żeby zdjęcia wyszły jak najlepiej. Jednocześnie potrafią ustalić, których elementów produkcji nie powinno być widać (ze względu na tajemnice produkcyjne czy handlowe).

Warto zainwestować w takie zdjęcia i zamieścić je na stronie firmowej. Przyciągną one wiele osób, z których część zainteresuje się też produktami czy usługami, wykonywanymi przez firmę. Jak widać, nowa technologia zdjęć 360 wkracza także do firm produkcyjnych, usługowych i handlowych. 

Post Author: admino

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *