Samochodem czy samolotem?

Podróże lubi większość z nas, możemy podróżować na wiele sposobów jednak najpopularniejszymi środkami transportu są samoloty i samochody. Na który środek transportu warto się zdecydować?

Wady i zalety podróżowania samolotem

Samoloty wydają się najlepszym wyborem. Czy rzeczywiście jednak tak jest? Wszystko zależy od tego jak spojrzymy na podróżowanie w ten sposób. Podróż samolotem trwa z reguły tylko kilka godzin. W przypadku samochodów musielibyśmy jechać nawet kilkanaście godzin na takiej samej trasie. Samoloty są więc znacznie szybszym środkiem transportu.

xx

Jeśli chodzi o wady to przede wszystkim jest to strach przed jakąkolwiek awarią i wypadkiem samolotu. W katastrofach lotniczych giną zazwyczaj wszyscy ludzie, którzy samolotem podróżują. Z tego też powodu wiele osób obawia się latać.

Dalsze wyjazdy samochodem

Decydując się na przebycie odległej trasy samochodem trzeba liczyć się z tym, że będziemy jechać kilka, a nawet kilkanaście godzin. Samochodowe podróże są męczące dla kierowców ale także i dla pasażerów, ponieważ w autach jest z reguły mało miejsca. Zaletą wyjazdów samochodowych jest jednak to, że w większości przypadków możemy się zatrzymać wszędzie tam gdzie tylko chcemy.

Post Author: admino

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *