Planowanie ślubu

Planowanie ślubu jest ekscytującą przygodą, ale łatwo się można pogubić. Są pewne rzeczy, które są jednak nieobowiązkowe. Istnieje duża różnica między tym, ile musimy wydać na ślub. Możemy dużo zaoszczędzić, jeśli nie będziemy się skupiać na wydatkach nieplanowanych.

Spersonalizowane serwetki
Są słodkie i mogą dodać miłego akcentu, ale nie musimy wydawać na nie dużo. Można wybrać serwetkę o dowolnym kształcie i wielkości. Są bardzo potrzebne, ale nie musimy wydawać na nie majątku.ślub

 

Kokardy na krzesła z napisami

Kokardy z napisami, które zawiesimy na krzesłach weselnych, mogą być wykonane z drewna, metalu lub podświetlane. Mogą występować w różnych kształtach i rozmiarach. Dodają miłego akcentu do ślubnego stołu. Jednak możemy rozważyć ich wynajęcie. Nie musimy ich wcale kupować.

Księgi gości

Możemy wydać sporo pieniędzy na księgę gości. Traktujemy ją bowiem jako świetną pamiątkę tego wielkiego dnia. Rzeczywistość jest jednak taka, że nie wszyscy goście ją podpisują, podczas gdy inni lubią podpisywać nawet kilka razy.

Planowanie ślubne

Warto wcześniej dokładnie zaplanować swój budżet weselny. Możemy to zrobić na różne sposoby. Jeśli jesteśmy sprawni w obsłudze komputera, możemy wykorzystać do tego Excel. To ułatwi pracę. Możemy też wykorzystać różne pomocne aplikacje. Warto mieć też osobne osobne konto bankowe.

Post Author: admino

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *